emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Трохи реалізму стосовно Мінських Угод

Можна я теж мінські угоди прокоментую?
(1) Вони виконані не будуть. Якщо когось хвилює, наприклад, чи вибори будуть до передачі кордону чи після; чи взагалі хвилює, як мотороли будуть обиратись за українсьим законом, – то можна з цим заспокоїтись. Їх не буде ніяк. І передачі кордону не буде.
(2) Це тому, що Росія не збирається повертати Україні цю територію.
(3) Нюанси чиїхось заяв – дрібниці, які на оцінку не впливають.
(4) Росія бере участь у цих переговорах, але не з метою віддати цю територію. Росія, як і Україна, має свої причини тягнути час і грати перед громадською думкою Заходу певну гру.
(5) Росія двоїстим способом визнає свою участь. Якщо треба, то ніби вона ні до чого, а це все ДНР і ЛНР. Росія навіть щось підпише, а ДНР і ЛНР ніби як самостійно не захочуть виконати. І так воно може тягнутися, скільки треба.
(6) Росія завоювала цю територію з великими втратами (багато загиблих солдат і добровольців; багато грошей; санкції). Завоювала, щоб було, а не щоб віддати. Віддати можна тільки в обмін на щось суттєве.
(7) Росія ще не настільки ослабла, щоб відступати просто так. Вона все ще планує наступ і "велику гру" (де Україна тільки етап).
(8) "Повернути" цю територію Україні вона може тільки якимось знущальним способом. Щоб Україна записала в конституцію, що ДНР і ЛНР мають право вето на рішення уряду. Щоб Україна розділилась на три частини (Новоросія, Малоросія і Галіція), і кожна частина щоб підписала вічну підлеглість Росії.
(9) Тому ясно, що навіть як сторони кажуть "повернути ці райони в Україну", то йдеться про різне, і ніякого повернення не планується.
(10) Якщо ці переговори і відповідні маневри дають нам перемир'я – то і добре. Значить, їх треба вести. Заморожений стан – найкраще, що Україна може отримати, якщо дивитись реалістично.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Дилема

  Карл Волох 8 мин. · На відміну від багатьох із вас, я не маю відповідей на всі питання. Наприклад, я не знаю,…

 • Хроника одного президента

  Хроника одного президента ‎25.‎07.‎2021 Задолженность вот ОРДЛО (перед всеми поставщиками) за использованную электроэнергию по…

 • Й справді, де там ті несамовиті націоналісти?

  Валерій Прозапас 2 мин. · На думку 1+1, "мовний принцип" призводить до розколу у…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments