emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Нова сільська аналітика не забарилася

Доброго здоров’я, друзі! Не знаю, хто як, а дід уже за фейсбуком скучив. І рад возможності добавити краплину своїх сільських размишлізмів в сумбурний поток мислєй і мнєній касатєльно проісходящих у світі собитій.

Почнемо з Криму, де доблєсна ФСБ чи не щодня ловить українських діверсантов. Ловить їх пачками і поодинці, мобілізувавши для етой целі всіх актьорів з дворца культури ФСБ РФ. Вся ця постановка канєшно ж не для того, шоб зробити рекламу СБУ та ГУР МО, которі якоби напічкали полуостров своїми разведчиками так, шо добропорядному ватніку вже й у ліфт зайти страшно. Цель ФСБ іная – їм поставлена задача подковати печальну лошадь Лаврова, а заодно і клоуна Чуркіна неопровержимими доказатєльствами, шо Україна государство терористичне, а хунта – кончені отморозки, бандіти і убійци малєнькіх моторол. Місце яким на скам’ї подсудімих в Гаазі.

Упорство, з яким ФСБ це робить, показує, шо Хуйло ніяк не откажеться от мислі відвернути зловісний погляд мірового сообщества від своєї скромної персони і перевести стрелки на уважаємого Петра Алєксєєвича. К которому, кстаті сказать, Хуйло большую лічную неприязнь іспитує. І судячи з усього, взаімную.

Хунта ж, у свою очередь, будучи правітєльством демократичним, не сильно вмішується даже у свої внутрішні справи. Зато на міжнародній арені засипає Хуйлу солі під шкуру з неподдєльним азартом і великими жменями. От например, Генасамблєя ООН. Котора, замість того, шоб припечатать хунту к столбу позора і призвать мірове сообщество к священной войнє проти українських фашистов-тірарістов в составе широкой международной коаліції под руководством Хуйла, пошла в коварної і хитрої хунти на поводу. І учора прийняла резолюцію, де чорним по білому написано, шо Крим окупіруван, РФ – страна-окупант.

Комусь може показаться, шо ето мелоч, но це не так. Діло в тому, шо резолюція ООН вліяє на множество международних механізмов, яким дан нарешті сигнал – щитать Росію агресором не лише можна, але й нужно. Ясно, шо історія з Кримом долгоіграюща, завтра Кремль із Крима не убереться і післязавтра тоже. Но рано чи пізно настане той прекрасний день, коли кремльовська кліка стидліво поправляючи перед тєлєкамерами причоски, вмоститься на скамейке подсудімих в Гааге. І вот тагда всі нужні документіки вже будуть готові – Росія розв’язала агресівну войну, вот документ, а вот мокра печатка ООН. І якось так совпало, що і Трибунал в Гаазі на днях завбачливо признав анексію Криму війною. Це значить Хуйлу нєспешно і добросовісно шиють статтю за воєнні преступлєнія. Прикметно, шо Хуйло одразу забздів і сьогодні, подавшись приступу безотчотної паніки, підписав указ про вихід РФ з угоди про Римський статут та Міжнародний кримінальний суд. Спокойно наблюдаєм.

Таким образом, можна вважати, шо товариський матч Хунта VS Хуйло, которий пройшов учора в Нью-Йорку при большом стєченії болільників з усього світу, завершився з предсказуємим сухим рахунком користь Хунти, не помогла даже надривна ігра ФСБ-шних актьорів. Ну як після цього Хуйлу не репетувати про крізіс міроустройства в однополярном міре? Панікує Хуйлуша, ох понікує.

В Хуйла вобще в послєднє врем’я пошла череда конфузів і неудач, які пропагадна старатєльно маскірує бравурними “Трамп наш”, “Молдова наш”, “Болгарія наш”. От про той факт, шо авіаносєц Кузя на днях безжалостно затопив собственний МіГ-29 стоїмостью в 30 млн.долларів, про то тєлєвізор ватнікам не розказує. Ну так, упом’янули нєхотя, подумаєш, мол, какая єрунда. Так це ж Кузя ще в бой не вступав. А шо ж буде, як воно воювать начне? РФ рискує остаться взагалі без авіації.

Но потєрю МіГа Хуйло явно переживав болєзнєнно, Шойгу з його кабінєта вийшов весь пунцовий і растєряний. Но іспитующий анальну душевну боль Хуйло мав же на комусь отиграться і тут под гарячу руку йому попався міністр економіки. Можна було б за втоплений бомбардіровщик і міністра культури видрючить, но Медінський дурак, а дураків обіжать нільзя. Недураків там небагато, вибор небольшой і Улюкаєв подойшов как нільзя кстаті. Січас многі аналітіки вистраюють разні гіпотези про розчистку Хуйлом шляху для команди реформаторів і несуть прочу милу чепуху, но мало хто обраща вніманіє, шо з арестом Улюкаєва всі вдруг забули про конфуз із Кузьою. Я не ісключаю, шо громкими арестами Хуйло й надалі маскіруватиме свої пораженія, заодно сімуліруя борьбу з корупцієй.

Впрочем, сам Улюкаєв таким поворотом справ наверняка доволєн і счастлів– на роботу ходить не нада, отвечать за грядущий колапс економіки не нада, сиди собі вдома і радуйся жізні. А от коли Хуйла свергнуть, він тут же дасть велику прес-конференцію на тему “Как я страдал под антинародним режімом преступной путінской клікі” . Та піде додому дивитись по тєлєвізору пряму трансляцію з Гааги, куди його тепер позовуть разве шо в качестве свідєтєля.

Но Улюкаєв сошка мелка і його уход нам може бути інтєресєн лише в одному случаї – єслі на його місце прийде наш всєобщий любімец Сірожа Глазьєв. А шо? СБУ послєдні місяці із шкури вон пнулася, шоб создать Глазьєву імідж грозного і непреклонного борца з хунтою, а це в глазах Хуйла значно важливіше, ніж ум. Та і сам Сірожа б’є копитом, скаче і напоминає про себе. Даже от Трампа потребував нємедлєнно отмінить санкції, бо він за себе не отвічає.

Кстаті про Трампа. Пока Трамп радується жізні і празнує победу, нєкоторі проніцатєльні спостерігачі помітили в глазах многих представітєлєй американського істеблішмента нєкую мисль. Котору вони упорно думають. Мисль ця виражається одним словом, но ми про це поговоримо нижче.

А покашо згадаємо про роль ФБР на останньому етапі президентських виборів у США. Ви помітили, як тільки рейтинг Хіларі начинав рости, а Трампа скукожуватися, то ФБР нємедлєнно робило мастєрський вброс про якіто дурні електронні пошти? Которі тут же забирали в Хіларі так нужні їй для победи проценти голосів. Скоріше за все, руководство ФБР, або люди, які направляли дії руководства ФБР, топили Хіларі сознатєльно. Але керувалися отнюдь не бажанням помогти Трампу. А страстним желанієм не допустити до влади алчну і властолюбну відьму. Яку потом з Овального кабінєта і баграми не витягти.

Дід перед американськими виборами не раз писав, шо переможе скоріше за все Хіларі і я був не проти її перемоги. Не тому, шо вона хароша, а тому, шо якраз наоборот. Мене, як і більшість дідових читачів, не сильно волнує состояніє страхової медицини в США, і даже мексіканські мігранти не є володарями моїх думок. Дідові важливіше із ким в Америці матиме справу Хуйло. І в цьому смислі Хіларі була прекрасним кандидатом на роль глави світового жіночого заговору проти Хуйла. Однако, відімо, репутація в Хіларі на Капітолійських холмах настільки ужасна, шо там рішили рискнуть. І завалили алчну до власті женщину пока вона не встигла вчепитися в президентське крісло руками й ногами.

Іноє дєло Трамп. На сьогодні це просто ексцентричний клоун, у якого ні команди, ні програми, ні реальної підтримки вліятєльних кругов. І скоріше за все серйозні люди на пальцях роз’яснили Трампу ситуацію, а потом дали в руки Конституцію США та загадали вивчити її напам’ять. Особенно ті статті, де упоминається слово “Impeachment”.

Бо іменно це слово читається в поглядах та контурах клювів вашингтонських ястребів. Які пока не поспішають проізносить це слово вслух, бо нада ж дать Трампу хоть присягу прийнять. І ще для імпічменту Трампу желатєльно наробити ізвесну кількість глупостєй. Хоча, можна й не робить - інформаційна махіна США, яка мочила Трампа всю дорогу до Білої Хати, стоїть под парами і готова пройтися по свіжоспеченому президенту мощним катком, формуючи нужну громадську думку, в соответствії із замислом істеблішменту. Який по одному убирає обох неугодних собі кандидатов у презідєнти.

Тобто, в Трампа ситуація не сильно варіативна: або він чемно работає под присмотром розумних людей, або нахер з пляжа. Процедура імпічмента в отношенії Дональда Фредовича вже зараз виглядає більш ніж реалістичною. Якшанія з Хуйлом відносяться до розряду імпічментоопасних – пояснили Трампу резонні люди і зараз старанно окружають його опитними і решітєльними державними мужами. І недальок той час, шо почувши про нового госсекретаря США печальна лошадь Лавров достане на самоті портрет Керрі і буде довго витирати сльози та шморгати носом, вспоминаючи банальне “Потєрявші плачем”.

Загалом, США за свою недовгу історію збагатили людство многими проявами демекратії, а ставши найбагатшою країною світу доказали, шо демократія – це “гуд. Може не “вері гут”, але все остальне гораздо хуже. Тому даже в самих диких і убогих странах єсть презідєнти, сєнатори та прочі внєшні атрибути американської демократії. Но вот яскравим примером імпічмента перзидента американці людство ще не радували. Случай з Ніксоном не щитається, Ніксон сам здриснув, проявивши малодушіє і трусость. Но людству нужен чистий імпічмент, без примесєй, і Трамп у цьому смислі просто подарок.

Єжелі, однако, Трамп окажеться мужичком смекалістим і він прийме дружні поради окружающих його ястребов, то Хуйла ждуть тяжолі времена та малоприятне общеніє з напористим хамом. Стрічать яких Хуйлу в пітєрсьткій подворотні не приходилося. Єслі же Трамп окажеться просто кумедним мудаком, то світ незабаром дізнається фамілію нового презідєнта США. І шото дідові кажеться, шо ота фамілія буде зв’язана з дєньгами. І в цьому случаї Хуйла ждуть тяжолі времена, бо таких як Пенс в лєніградських подворотнях тоже не водилося.

Да, про Молдову і Болгарію. Російські пропагандісти поспішили охрестити двох нових презідєнтов проросійськими, хотя самі оті презідєнти тепер із шкури вон лізтимуть, шоб доказать обратноє. Бо кому ж хочеться жити з клєймом “содєржанєц Хуйла”? Ото, например, захочуть отой Радєв чи Додон зустрітися з серйозними людьми на Западі. А захочуть, бо куди вони дінеться – кругом ЄС і НАТО, оно даже Бацька перед Западом хвостом виляє. А от западні дєятєлі із ними стрічаться не захочуть. Бо западний лідєр почитає куррікулум віте Додона чи Радєва, потом подніме на свою секретарку удівльонні глаза і спросить: “А нафіга мені той рашн-орієнтед поц?”. Понятне діло, шо після вступу в должность ми почуєм і з Кишинева, і з Софії нєсколько іную риторику. Яка даже зміниться на відверто прозападну, варто буде Додону та Радєву разок злітати в Москву. Та вернутися звідти з порожніми кишенями.

Україна ж у Москви давно нічого не просить, а лише требує і веде себе з Росією откровенно хамськи. Обіжене хунтою Хуйло даже на днях позвонило в Берлін і советуючи Ангелі Хорстовні дивитися в оба – воровата хунта нєпременно буде тирити європейський газ, доверітєльно наябеднічав Хуйлуша. А це значить, шо строптіва хунта вже йому поперьок горла і воно вже не знає, як хунті напакостить. Кум Мудачук обіщав йому влітку потрясающий хресний хід, но не получилося. Сурков же обіщав взимку у Києві новий Майдан, но похоже і ця затія накривається. ФСБ діверсантов наловило вже почти дві дивізії, но світові на це начхать, ніхто Хуйлу не вірить.

А ведь час іде, санкцій ніхто не знімає, бо мінський договорняк ніхто не виконує. Проклята хунта в ліце старого преферансіста Кучми заплутала в Мінську все діло так, шо єслі би Хуйло і хотів, то виконати ті договорьонності не в состоянії. Гросмейстеру Даніличу вже тепер даже неінтєресно іграть в Контактній групі з пацанами, а серйозних ігроків у Хуйла нема. То не удівітєльно, шо Кучма проситься у відставку – він своє діло зробив і так сплутав карти, шо чорт ногу зломить.

Інтєресно, кого Порох назначить туда замість Кучми. Бо над Контактною групою всьо врем’я висить угороза, шо Порох застосує неконвенційну заборонену зброю. А іменно - витягне з арсєнала, витре від пилі та пустить в діло оружіє страшной поражающей сили – Ющенка. От кагда враги валятимуться в Пороха у ногах, умоляя його зачехлить Юща обратно.

Сохраняєм бадьорий бойовий дух, держим кулаки за всіх наших полонених, всіляко допомагаємо Армії і ведемо себе так, шоб онуки нам завідували та брали з нас пример.

І слєдім, шоб віздє парядок був! А не то, шо січас :)

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments