emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Лякаючий маразм української юстиції

Я так розумію, що свідок, який виступає у суді має бути: 1) ідентифікований, що це саме він та 2) має скласти присягу, за порушення якої має нести відповідальність. Ці дві умови абсолютно імперативні. Їх мають забезпечувати правохоронні органи держави, де відбувається суд. Не забезпечення їх робить нульовою цінність отих показів (а може навть від*ємоною, бо суспільство вводиться в оману). 

Тепер питання, яким чином ці умови задовольняються у випадку відеконференції Януковича, який перебуває під повним контролем спецслужб агресора, несе відповідальність лише перед цими спецслужбамии, а не пред українським правосуддям? І взагалі невідомо навіть де постійно проживає.

Отже, наші  прокуроські дятли погодились на цей допит на прохання захисту беркутів, дятел -суддя теж, дятел Петренко зробив запит у РФ. А ті раді були прийняти оцей пас від дурнів, які самі собі створили інформаційну повокацію.  Ну Яник тепер розповість на весь світ, як Яценюк з Кличком та Порохом розстріляли Небесну Сотню.  А смі це розтиражують.

Ніщо так мене не лякає, як феєрічна дурість високопсадовців...
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments