emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Трохи про політичні перспективи саакашвілі.

Те, що всі вважають початком політичної кар'єри саакашвілі в Україні, я вважаю кінцем його політичної кар'єри взагалі.

Якщо вікдкинути конспірологічну маячню, яка протирічить фактам, здоровому глузду і логіці, то в сухому залишку ми маємо:
1) Агресивного егоїстичного балабола без будь-яких тормозів. відсутність тормозів, це з одного боку непогано, але не у випадку, коли ти вибудував свій мірок у повному відриві від реальності і тебе оточують люди, які не здатні ні на що, окрім твого возвеличення.

2) Людину, яка втратила будь-яку повагу в політичних колах, яка не дотримується жодних правили і домовленостей.
Можна, звичайно, кукурікати щось накшталт "там всі корупціонери", але від цього кукурікання нічого зміниться і мало хто буде будувати довгострокові політичні відносини з "партнером", який виливає відра самопридуманого бруду на людину, яка його витягнула з лайна і дала шлях і можливості в українській політиці, які ти ж успішно просрав...
Це інфантильні фанати саакашвілі можуть "не зауважувати" відсутність результатів на фоні пізд..жу, можуть "не зауважувати" те, що він мав безпрецедентні повноваження і слухати байки про "найбільшого корупціонера Порошенка", який став таким РАПТОВО, після відставки.
А в політичних колах вже давно зробили висновки про саакашвілі і я думаю, є зовсім мало людей, які мріють про партнерство з ним, крім фріків всяких.

3) Егоїстичні амбіції популіста є сигналом не тільки для українських політиків, а й сигналом для Заходу. Там достойно оцінюють політичну програму "політика", кінцевою метою якого є "замінити старих на нових"... "нових" горбалів, боровиків і гайдарів і подібну шалупєнь.
Безперечно, Захід не буде сварити саакашвілі, але й підтримки там не отримає. Бо навідміну від інфантильних українців, розвалена клоунами Україна не є метою Заходу.
І можете не постити відео з бізнесменом Трампом, що збирався інвестувати в країну, яку очолював Саакашвілі, просто погугліть інформацію про долю цієї інвестиції...

4) Попередні 2 пункти зовсім не сприяють залученню спонсорів для фінансування "неолігархічної партії". Саме для цього сьогодні збирали бид..., яке думало, що воно ВР буде розганяти. Зігнали, щоб картинку спонсорам показати. Не вийшло і тут... Така вже доля бид.. і обкаканих "реформаторів".

5) Є ще багато важливих факторів - таких як:
- відсутність і неможливість створити адекватні партійні організації на місцях (нема адекватних людей в нього)
- спонсори (якщо хтось ризикне) будуть виставляти свої умови і своїх зашкварених людей пхати в списки
- відкрита підтримка саакашвілі з боку гусні (подивіться хто дає ефіри, хто працює на нього (перевибори і хаос) в інтернеті
- конкуренти (а саме медіа-імперія коломойського) можуть закопати його партію в зародку, благо, саакашвілі в Одесі зробив все для цього.
- декларації і спосіб житття саакашвілі і його найближчого оточення є неспівставними. Тому це не просто "супердорогі джинси давіда" - це наявність джерел фінансування корупційного походження, про які, я так думаю, знають і мають документальні підтвердження багато хто і все це буде випливати в потрібний момент.

Саме тому, я вважаю, що політична сила саакашвілі не має жодних шансів на виборах. Але є ще один важливий момент, який не дасть саакашвілі дожити й до виборів.
Цей момент називається зневіра.
Теперішні прихильники саакашвілі - це діти з розумом 7 рочків в тілах дорослих людей, для яких саакашвілі артикулює ротом все те, про що вони марять, але навіть не розуміють (більшість з них навіть не знає що таке та корупція). І тримаються вони саакашвілі тільки тому, що він дуже революційно, гаряче і голосно ОБІЦЯЄ покарати, побороти і т.д.

Всі нормальні люди вже зрозуміли, що обіцянки саакашвілі нічого не варті. Тепер це почнуть розуміти його фанати, які після кожного фейлового мітингу, після кожного фейлового виступу будуть усвідомлювати, що нічого крім беззмістовних безфактажних терад на тему корупції саакашвілі не генерує і нічого крім пустих балачок на камери він не може..

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments