emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Влучні коментарі до допиту Януковича

Поки разводят, как котят лише Януковича.
Підозра у державній зраді та підриванні державного суверенітету -- ефектно, хоча отримав її хряк в костюмі по Skype, а не в руки.

Фактом служить звернення Януковича до Путіна про прохання ввести війська навесні 2014.

Це непогано, бо 25.11 на прес-конференції хряк розказав купу історій, чого він це зробив і взагалі про свої плани втянути країну спочатку в громадянську війну, потім уже з РФ (дивись -откровення про військовий стан для розгону Євромайлану).

Русскім зомбі епізоду з підозрою не покажуть, тому навмисне вимкнули зв'язок. Однак підготують якій темники в стилі 8 розстріляних та закопаних автобусів. І, звісно, будуть варіації на тему пятничних откровень.

Для тих, хто пише, що Януковича хтось боїться. Нема там нічого боятись. Є лише огида і бажання хоча би зверненого заочного судочинства.

Після слів Януковича, що він ніколи не притягувався до кримінальної відповідальності, варто і в ростовському, і в святошинському суді переховати шапки та прикрити спідницями коліна.
Про всяк випадок

😉

Янукович цвенькає і цвенькає. Щебече і лопоче. Несе таку дурню, що є лише одне питання. Жорстке.
У партії регіонів було чимало розумних людей. Із організаційними здібностями. Впливом, статками, амбіціями, авторитетом...
Чому вони не скинулись на кілера і не прикінчили оце чмо?
Ті ж згадані Фірташ, Льовочкін, Тігіпко.
У 2007 розумного, харизматичного Кушнарьова прибрали -- і все.

Живий же, базікаючий Янукович -- добре нагадування, як важливо не бути зомбі, політичним сектантом, не фапати на розкутого господарника. Особливо для 11 і 12 мільйонів, які підтримали його в 2004 і 2010

С пятницы оценка не изменилась.

1. Хорошо, что случилась революция и это существо не наш президент до 2020 и дальше.

2. Существо выдало свою полную неадекватность, патологию и извращенность. Все то, о чем нормальные люди знали со дня его инаугурации.

Subscribe

 • Суд над Стерненко: что нужно срочно понять Зеленскому

  Сергей Высоцкий После приговора одесскому проукраинскому активисту Сергею Стерненко все мы стали свидетелями беспрецедентных протестов по всей…

 • Подоляк

  Печерский холм ​​ 🏛️Как и следовало ожидать, после вчерашнего состязания в борьбе без правил между полицией и сторонниками Стерненко, власть…

 • З вогнем грають

  Валерій Прозапас 33 мин. · Пам'ятаєте як учасників акцій "Ні капітуляції!" представники влади…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments