emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Індикатор виходу з кризи

Шикарна новина! Протягом 2016 р. в Україні продано 57 961 автомобіль. Зростання порівняно з 2015 р. становить 41%. Найбільш популярна на ринку модель - "KIA Sportage", вартістю 20-30 тищ зелених америкнських баксів, залежно від комплектації.

Ну що, крикуни штибу "як можна, коли на сході гинуть хлопці", а не слабо піти до людей, які в наші часи здатні купити собі машину за 25К зелені і влаштувати розкуркулення? А?

За вас відповім - слабо.

Слабо, бо дуже гарно знають ті крикуни-всепропадли, якщо вибрикнуться вони на оцей прошарок громадян - залишаться в окопах виключно у всьому тому, чим забезпечує Міноборони та й те стараннями Полторака і молитвами Бірюкова. А Правому сектору, який повністю сидить на забезпечці громадян, доведеться взагалі забратися з фронту до дому - до хати, або влитися в штатну струкутуру ЗСУ. Бо голим-босим-голодним довго не навоюєш.

Бо саме ця категорія людей - підприємці, дають основну частину грошей волонтерам. Вони. Ті самі люди, які працюють аби їздити не на Ланосах і не на Тавріях - інакше створювати бізнеси, ризикувати своїми кровними і створювати робочі місця, для них втрачає будь-який сенс.

Тому їхнє право на власність "крикуни-всепропадли" неабияк шанують. Правда?

І отак - правильно. Так - воювали всі армії світу, і за Карла-12 і за Фрідріха Великого, і за Бонапарта, і за Мольтке. Підприємець багатіє аби утримувати солдата - солдат воює аби багатів підприємець. Це - норма.

А всі байки про "відібрати і поділити" - виключно пережитки совка, який напрочуд сильно засів у головах багатьох громадян, попри 25 років якої-неякої а буржуазної демократії.

А новина - гарна. Чіткий індикатор виходу країни з кризи.

Subscribe

 • Політтехнологія

  Юрій Луценко 1 ч · Яйця у Медведчука виявилися міцнішими, ніж у боягузів Януковича чи Захарченка. Через…

 • Втрата часу

  Pavlo Klimkin 2 ч. · В Єврокомісії почали говорити про "фактичну інтеграцію" окупованого…

 • Злив

  Mason Lemberg 24 мин. · То ж треба було 2-3 роки каденції Пороха і ще 2 роки після того розказувати про те як…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments