emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Читачам Independent для довідки...

Оригинал взят у taraschornovil в ....
Taras Chornovil

Ну що, панство, момент істини? Давайте може почнемо фіксувати перелік тих, хто займається розповсюдженням уже однозначної рашистської провокації. Бо ще можна прикидуватися дурником, коли поширюєш якісь домисли з наших ЗМІ або з неідентифікованих джерел у соцмережах. Але ті, хто зараз множать фейкові заяви олігарха-кримінальника Кадирова-Онищенка, на такі відмовки зіслатися вже не зможуть. Американське посольство вже зробило однозначну заяву: "Це лише слова окремої особи. Дивіться, що це за особа..."

Але зате фейк уже опубліковували проросійський сайт "Страна" та телеканал "Россия" й ряд подібних "об'єктивних" джерел. частина не дуже мудрих "експертів" виправдовують розповсюдження російської провокації тим, що вона опублікована в The Independent. Немудрі навіть не постарались заглянути до найдоступніших джерел, як та ж Вікіпедія:

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%86%D0%BD%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D0%B5%D0%BD%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D1%82

А там чорним по білому написано, хто є власником видання. Це випускник Вищої школи КГБ, офіцер Служби зовнішньої розвідки, колишній керівник резидентури в Британії (під прикриттям дипломатичної служби), пізніше - російський олігарх і депутат Госдуми Олександр Лєбєдєв. І ще показово, що газета уже кілька років як збиткова й виставлена на продаж, але й далі фінансується, виходить, не закрита й регулярно виконує функції ще однієї "Раша тудей". Лєбєдєв, який є доволі вмілим бізнесменом, чомусь зробив дуже дивну як для бізнесу трансакцію - він придбав ще в березні 2010 року вже тоді збиткове видання, яке катастрофічно втрачало тиражі. З того часу стан видання тільки погіршувався, але бізнесмен лише збільшував фінансування й створював додатки. Одне з таких супутніх видань Evening Standard під управлінням сина олігарха Євгена Лєбєдєва стало першою багатотиражною газетою (тираж 600 000 примірників) в Британії, що роздається безкоштовно.

Нічого не нагадує? Є ще питання?

А тепер про тих, хто допомагає російським спецслужбам, розповсюджувати ці та сотні інших набоїв гібридної війни. Може це все таки не дурість, а свідоме колаборантство?

Індепендент — Вікіпедія

Індепендент — Вікіпедія
Subscribe

 • Звідки "ноги ростуть"?

  Мироненко Анатолій 3 ч. · ПРО ВЛАДУ ЗЕЛЕНСЬКОГО НА НАШУ БЕЗСИЛУ "НАЦРАДУ"?Володимир Зеленський має всю…

 • По обстрелу - печально все

  Андрей Шор 9 ч. · Ну что, по обстрелу - печально все. Уже многие написали - КСП... скажем так, в районе…

 • Радник клоунів

  Мирослава Барчук 54 мин. · Арестович, який недавно «грозіл міру» розворотом до Китаю, тепер коментує…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment