emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Стирчать вуха РФ...

Оригинал взят у taraschornovil в ....
Taras Chornovil

Якщо чесно, то Онищенко мені вже добряче надокучив, але не дає спокою стара звичка розкласти все по поличках і, відповідно, кожну з них перетрусити. Що поробиш, математику я в школі любив. Тож мушу вже тему, яку почав, завершити. Вчора й сьогодні я тут опублікував три чи чотири дописи щодо цілковитої фейковості цього "скандалу", зараз продовжу.

Ще один аргумент - це дуже тупа теза, яка появилася відразу після візиту Кадирова-Онищенка в Москву. Пригадуєте, як це смакувала Українська правда: "Онищенко заявив, що мусив заплатити шість мільйонів доларів високопоставленому чиновнику з оточення президента за право балотуватися до парламенту. Адже він був відсутній напередодні виборів певний час в Україні, коли виїздив на тренувальні збори збірної України перед Олімпійськими іграми, а отже, згідно законів України не міг зареєструватися". Ще він добавив, що платив готівкою в українських гривнях, що становило кілька великих сумок, які видавали в банку, заповненими українськими гривнями.

Панове, які це обговорюють і серйозно аналізують та сперечаються, який результат матимуть такі звинувачення для Президента, ви що - з місяця звалилися?!! Вдумайтеся у весь цей абсурд.

Почну з кінця - про сумки набиті українськими гривнями. Ви часто чули, щоб хабарі брали в гривнях. Я маю на увазі не сто і не тисячу, а в тих сумах, від яких починають розмову українські чиновники. Та все, що вище тисячі доларів, вимагатимуть тільки у валюті! А тут мова йде про шість мільйонів доларів. І ще згадайте - що відбувалося з нашою гривнею осінню 2014-го. Забули? Гіперінфляція тоді розкручувалася. Й ніхто не знав: зупиниться на 40, 100, чи на десятках тисяч, як у 90-ті. А може забули, як під кожним обмінником стояли й перепиняли кожного, хто до нього підходив, люди, яким конче потрібна була валюта. Адже в той час вона просто зникла з банків і обмінних пунктів. То що, ще будете вірити в цей маразм з кравчучками, повними гривень? Та тут таке враження, що Онищенко або його ляльководи просто знущаються над "дебільними аборигенами"... Хоча, коли дивлюся, скільки народу це безкритично повторювали, то думаю, що лапки можна прибрати.

А тепер найголовніше. Ви не задумувалися, за що, властиво Кадиров мав заплатити шість мільйонів? Він каже, що підпадав під конституційне обмеження щодо необхідного терміну проживання в Україні. Таку тупість в нашій країні написати не могли!!! Не тому, що в нас нема тупих, а тому, що кожен, хто йде в Раду, точно зможе скористатися послугами юристів. І вони такому кандидату пояснять, що обмеження стосується саме тих, хто були відсутні в режимі постійного проживання поза межами країни в останні роки. Це ті, хто мають вид на проживання в іноземній країні й ним скористалися. За всю історію пригадую лише один випадок відмови в реєстрації - майору Миколі Мельниченку, який дійсно попередні роки проживав у США. Зате коли людина постійно проживає (не плутати з "перебуває") в Україні, до неї це обмеження не застосуєш. А щоб не було спокуси позловживати, законодавці, а я входив тоді в їх число, окремо розшифрували цю позицію: всякі відрядження, відпустки, лікування, спортивні змагання. плавання на судні, перебування на полярній станції або дипломатичній службі та інше не враховуються як проживання поза межами країни.

Це у нас відомо всім. А де невідомо? Там, де писався той текст, звідки він розповсюджувався, чиїми ЗМІ запускався. Про це я вже трошки писав у дописі, де розбирав питання власників газети "Індепендент". Всі ЗМІ, які першими запустили ці й інші звинувачення Онищенка-Кадирова, містяться в Росії (як Россия-1), належать російським розвідникам-олігархам (як англійська Індепендент росіянина Лєбєдєва) чи обслуговують російські інтереси руками їхньої резидентури (як "Страна" одіозного Гужви). А ще всі звинуваченя від Онищенка почали звучати після відвідування ним Москви. Про цей візит проговорився адвокат корупціонера Циганков, за що й був зі скандалом звільнений. До цього Онищенко лише огризався й розповідав про політичні переслідування, а після почав атакувати. але чомусь дуже дивним текстом.

А тепер я розповім коротко про один цікавий механізм, завдяки якому й появляються такі абсурди. Мені колись, коли ще жодної війни ніхто навіть у снах не бачив, а я був одіозним регіоналом, доводилося спілкуватися з багатьма російськими технологами. Одні (як Гельман чи Павловський) впали в немилість, інші осіли навколо Суркова. Тоді їх частково курував відомий голова думського комітету "по вопросам СНГ та соотечественников" Кокошин. Я з ним і з Гризловим був знайомий, тому зміг трохи дотикнутися до пропагандивної рашистської кухні. Знаєте яка найсмішніша для нас звичка тих технологів? Вони всі, як на підбір, "не изучают матчясть подшефных территорий" (потім наведу гарний анекдот про це). Ще тоді сміявся з деяких їхніх напрацювань. Вони не вивчали наших законів, традицій тощо, коли готували якісь вкиди чи провокації. Вчитувалися чомусь виключно в соціологію і від неї й відштовхувалися. От так і виникають дурні акції в рамках гібридної війни, як, наприклад, "протести обманутих вкладників". Вони там у Москві просто не знали, що в нас усім вкладникам повертають до 200 000 гривень. Обманутими можуть залишитися ті, в кого більше, та юридичні особи. Але цьогорічна акція була розкручена не під них, а ніби за тих, кого насправді нема. Те саме й з акцією "звинувачення від жертви антинародного режиму політбіженця й викривача Онищенка".

А ще одна проблема російських технологів, що навіть коли стане зрозуміло, що акція тупа й безперспективна, але вже затверджена нагорі, ніхто не ризикне піти й сказати, що "ми тут дали маху". От і розкручують Рабінович та Тимошенко безпросвітню дурість під Нацбанком і Верховною Радою. Їх висміюють усі канали окрім Ньюс-Вану та "17"-го, а вони продовжують... Так само й з Онищенком. Його адвокати напевно посивіли, коли побачили текст, один навіть зіскочив, щоб не ганьбитися, а він сам уже зійти з маршруту не може...

От така [...] получилася, як колись казав дідусь Панас у "Надобраніч діти". А що "получилося" в головах тих, хто це повторюють і розкручують?

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments