emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Великодушним має право бути тільки переможець. Інакше він просто ідіот.

Вирішення так званих гуманістичних ділем в умовах, коли терористичне угруповання Ерефія, яке контролює територію колишньої РСФСР, а також частково терени колишніх УРСР, ГССР, МССР, веде війну із нами.
Поки йде війна з терористичним угрупованням, весь гуманизм слід розповсюджувати на сторони, які є постраждалими внаслідок агресії. Населення країн, які зазнали агресії, уряди, які несуть збитки внаслідок агресії, організації, які протистоять агресії і несуть жертви, в тому числі людські. А також представники населення колишньої РСФСР, які всередині країни намагаються протистояти подальшій агресії проти України та інших незалежних держав. Певною мірою ці норми мають розповсюджуватись на полонених, які добровільно переходять на нашу сторону - суто для заохочення подібних здач в майбутньому.
До всіх інших слід проявляти гуманизм рівно з того моменту, коли терористичне угруповання Ерефія буде переможеним нами, і коли постане проблема справедливого суду над причетними та симетричної розправи над учасниками, замовниками і организаторами попередніх агресій.
Великодушним має право бути тільки переможець. Інакше він просто ідіот.
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments