emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Кілька "теплих" слів від Батяра зливальщикам Донбасу

Коли я читаю пост у фейсбуці, де пропонують не повертати окуповані території Донецької і Луганської областей, і бачу під такою пропозицією лайки шанованих людей, мені хочеться задати декілька питань:

1. А наші військові, ось з тих окупованих областей, які віддали своє життя, аби вернути нашу землю, а наші військові, ось з тих окупованих областей, котрі сьогодні захищають нашу країну - від них теж відмовитись?

2. А наші українці, які третій рік живуть в умовах окупації не маючи можливості виїхати, а наші українці, які виїхали звідти, і зараз працюють, платять податки на рівні зі всіма, за рахунок яких ми утримуємо, у тому числі, нашу армію, від них теж відмовитись?

3. А потім ми відмовимось від інших областей, тому що їх почнуть обстрілювати з відданих нами територій, які нами ж будуть визнані, як незалежні, і яким Росія зможе постачати зброю абсолютно легально і без санкцій (бо чого санкції РФ - це ж визнана нами інша країна ЛНРДНР, от тій ЛНРДНР впаяють санкції, котрі утворенню до одного місця)? Будемо відмовлятись прямо до кордону з Польщею, чи як? А куди потім ми всі подінемось, коли землі роздамо? Нас дуже чекають в інших країнах?

Люди, ви, звісно, маєте право на власні погляди, тільки тоді давайте без ось цих "Україна єдина", і будьте готові, що коли таким чином дійде черга і до територій, де ви живете, вам також напишуть - а нащо нам ця область - то ви не дивуйтесь, ок?

На завершення. Україна - єдина. Ми не роздаватимемо наші землі тільки через те, що там тимчасова окупація, і люди знаходяться під хворим інформаційним полем. Ми будемо тримати оборону, і примушувати ворога відступити, створюючи йому невигідні умови окупації. Ми вернемо контроль над кордоном, вернемо здорове інформаційне поле, покараємо тих, хто здійснював важкі злочини, проведемо вибори. Ми не будемо надавати ніяких особливих прав окупованим регіонам, за якими вони блокуватимуть загальнодержавні рішення. І тільки так. Я вас дуже прошу, не впадайте у цей популізм "відмовимось, і все стане прекрасно!!" - він знищить нас всіх у результаті.

Subscribe

 • ЯКЩО НАЗВАЛИ ГЕТЬМАНОМ...

  Дмитро "Калинчук" Вовнянко 17 ч. · ЯКЩО НАЗВАЛИ ГЕТЬМАНОМ... Коли якесь мурло, силячись принизити…

 • Клоун не розуміє мову попереджень

  Mason Lemberg Только что · Прочитав про те що заборона в'їзду Коломойському в США - це таке собі…

 • Резонанс

  Дмитрий Чекалкин 3 ч. · Андрій Смолій: А тепер цікаво: коли буде реакція багаторічних партнерів Ігоря…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments