emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Чи варто перетворюватись на євроскептиків?

Звісно, мене теж переповнюють далеко не позитивні емоції від споглядання, як ЄС порушує власні зобов'язання перед нами по безвізу, затягуючи терміни. І я би з задоволенням пройшовся всім євроскептицизмом, гарно покладеним на дуже непристойні слова, якби не наступне, а саме: усвідомлення того, що окрім європейського товариства, котре сьогодні так активно дає себе руйнувати через повну відсутність контролю над власним інфополем, у нас, з іншого боку, на всю голову поїхавший сусід, який обстрілює міста з мирними мешканцями.

І це все при тому, що ми самі дуже далекі сьогодні від внутрішньої єдності, тобто, ми слабкі. Не стільки у фінансах наших справа, як справа у тому, що ми пошматовані протиріччями, які можна буде владнати виключно почистивши наше інфополе від відвертого ідіотизму, а для цього потрібне спільне бажання власників наших головних інформаційних каналів припинити мочилово один одного примітивною жовтухою, потрібне спільне бажання власників головних інформаційних каналів припинити перетворювати українців на тупого виборця, який йде за тупу обіцянку, бо так власникам інформаційних ресурсів легше перемагати на виборах. Легше, то воно - легше, але що дасть такий підхід для наших майбутніх поколінь? Що ми залишимо майбутньому України? Що буде собою представляти Україна, вихована у хворому інформаційному середовищі? Сьогодні має бути державницька позиція у тих, хто впливовий, спільна державницька позиція, яку не можна порушувати всім учасникам ФПГ. Лишається сподіватись на це, і закликати до цього.

Отже, перетворюючись на тих самих євроскептиків, і по причинах, які сам ЄС своїми проблемами вперто провокує, ми просто зробимо те, чого бажає агресор - самі приєднаємось інформаційно атакувати і без того проблемний ЄС, і самі від нього віддалятимемось. І от зважаючи на нашу сьогоднішню слабкість, цей наш євроскептицизм не призведе до того, що ми оберемо шлях власного розвитку - та солодка ідея - ми маємо бути абсолютно незалежними від впливу РФ, ЄС, США, ні, так не буде. Через нашу слабкість ми неодмінно скотимось назад до Москви. Це реальність, виходячи з наших внутрішніх проблем.

Тому я свої емоції залишу при собі, і скажу так: як би ЄС не старався робити помилок, ми від нашої цілі не відступимо, і ту євроінтерграцію, яку запланували - отримаємо у повному обсязі. Бо у цьому сьогодні наш прямий державний інтерес. Не просто буде, так. А коли нам було просто? Боремось.

Subscribe

 • ЯКЩО НАЗВАЛИ ГЕТЬМАНОМ...

  Дмитро "Калинчук" Вовнянко 17 ч. · ЯКЩО НАЗВАЛИ ГЕТЬМАНОМ... Коли якесь мурло, силячись принизити…

 • Клоун не розуміє мову попереджень

  Mason Lemberg Только что · Прочитав про те що заборона в'їзду Коломойському в США - це таке собі…

 • Резонанс

  Дмитрий Чекалкин 3 ч. · Андрій Смолій: А тепер цікаво: коли буде реакція багаторічних партнерів Ігоря…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments