emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Саакашвілі та журналістка. Все, що треба знати про Саакашвілі

З цієї всієї історії про саакашвілі і журналістку я зроблю висновки у вигляді 4-х тез:

Теза 1.
Мене важко назвати моралфагом, однак я хочу сказати наступне: Ображати журналістів не можна. Як і представників багатьох інших професій.
АЛЕ: можна і треба ображати тупих продажних людиноподібних істот з журналістськими посвідченнями.
Тому основне питання заключається в тому, що було причиною істеричних припадків саакашвілі? Чи мав він підстави так припадочно реагувати?
Якщо б запитання задавала гужвівська шалупєнь, якась куріца днр з громадського чи сам пан шустер - то напевне така реакція і розмови про продажність журналіста мали б якісь підстави.
Однак, навіть абсолютна відраза до особини з журналістським посвідченням, не звільняє політика і публічну особу від відповідей на поставлені запитання. Це по-перше.
І по друге: публічна особа, лідер політичної партії ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ відповідати на запитання, які є суспільними запитами, якими цікавиться суспільство. А суспільство має право спитати нового політика саакашвілі, що він планує робити (які конкретні дії) окрім постійних обіцянок і мандрівних шапіто.
Таким чином, НЕ ЗНАЮЧИ особи журналіста, почувши запитання, яке резонує з суспільними запитами, нормальний політик мав би відповісти на це просте запитання, виклавши план своїх реальних дій.
Реакція ж саакашвілі, це не реакція політика, це навіть не реакція популіста - це реакція якогось дегенерата, який звинувачує абсолютно НЕЗНАЙОМУ людину в роботі на олігархів тільки тому, що вона задала йому просте запитання про те як він збирається виконувати свої популістські обіцянки.
Ще сумніше дивитися на тих, хто зараз намагається виправдати оце все. Це тіпа ваш президент, котрий б'ється в припадках від запитання "Як плануєте виконувати обіцянки?". Сумно, тому що деградували вже до тої стадії, коли не цікавить навіть те, заради чого і істерять.

Теза 2.
Я радий, що після вчорашнього виступу цього клоуна, закінчиться ота вся конспірологічна х-та, згідно якої саакашвілі - це перспективний політик, а всі його істерично-популістські висери і кидання лайна на ПП - це така хитра многоходовочка Банкової по боротьбі з популістами.
Після вчорашнього виступу, мало хто зі здорових людей матиме сумніви в тому, що саакашвілі - це абсолютно недоговороздатне істеричне тріпло.

Теза 3.
Істеричні винувачення НЕЗНАЙОМОЇ людини в продажності - це наочна демонстрація способу виконання своїх передвиборних обіцянок "садити корупціонерів".
Корупціонером/ продажним/ слугою олігархів буде не той хто є таким, а той хто посмів перечити цьому псіху.
Слава Богу, що не буде виконувати передвиборних обіцянок, бо вже не має ніякого політичного майбутнього...

Теза 4.
Те, що вчора продемонстрував саакашвілі не є для мене новиною, я таке бачу не вперше. Я таке бачу протягом 2,5-х років, ще з часів свінособачої вати яка вже тоді звинувачувала мене в продажності і роботі на ЦРУ, потім були "ростовські мамки", "мінстець" і т.д.
Сотні таких же осіб вже 2,5 роки повсякчас спішать заявити мені приблизно те ж саме, відразу після того, як зашквариться їх черговий ідол (по цьому відразу можна визначати хвилі припадків). То я хотів би, щоб ці особи переглянули істерики саакашвілі, як реакцію на просте, логічне і актуальне питання, і побачили себе в моїх очах.
Вони зі своїми історіями про проплачених ботів, генерованими на хвилях зашкварів своїх ідолів, виглядають так само припадочно як і саакашвілі, котрий звинувачує НЕЗНАЙОМУ людину в роботі на олігархів.

Таким чином, вчора саакашвілі остаточно перетворився з політика в політичний індикатор. В політичний індикатор рівня деградованості суспільства.

Subscribe

 • Швидко

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp. 9 мин. · Суд у Страсбурзі відхилив перші вимоги РФ до України - у…

 • "Та сторона.."

  Мироненко Анатолій 23 июля 2020 г. · Natalka Mishchenko 2 год · Військового медика вчора поховали…

 • Зеленый позор разгорается

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp. 15 ч. · Генпрокурор Молдовы официально заявил, что к похищению Чауса…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments