emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Тотально позитивна реакція Заходу

Щодо націоналізації "Приватбанку":

1. МВФ. Крастіан Лагард: "Сьогоднішнє рішення української влади націоналізувати приватбанк є важливим кроком в її зусиллях забезпечити фінансову стабільність"
http://www.imf.org/…/…/ukrainian/np/sec/pr/2016/pr16568.pdf…

2. Спільна заява послів країн Великої сімки з приводу націоналізації ПриватБанку: "Ми вітаємо та схвалюємо діяльність Голови Національного банку України, Прем’єр-міністра, Міністра фінансів та Президента за їхню провідну роль та постійні зусилля з очищення банківського сектору та стабілізації економіки. Рішення Уряду націоналізувати Приватбанк – важливий та необхідний крок у цьому процесі, який допоможе забезпечити дотримання єдиних регуляторних економічних нормативів усіма банками України. Це зробить банківський сектор сильнішим та більш стійким"
http://www.ua.emb-japan.go.jp/itprtop_uk/00_000568.html

3. Високий представник ЄС із зовнішніх справ та політики безпеки Федеріка Могеріні: "Хочу використати цю можливість, щоб позитивно оцінити зусилля прем’єр-міністра, Президента, уряду у відновленні довіри у фінансовому секторі, що ми вбачаємо у сміливому рішенні націоналізації ПриватБанку"
https://www.ukrinform.ua/…/2142208-es-vitae-nacionalizaciu-…

4. Президент ЄБРР Сума Чакрабарті: "Довгострокова стабільність «ПриватБанку» - найбільшого банку в Україні - є надзвичайно важливою для економічного здоров'я країни. Ми вважаємо правильним рішення його націоналізувати і готові надати українській владі експертну допомогу в разі необхідності. Ми цілком підтримуємо невпинну діяльність Національного банку України з реформування банківської системи та забезпечення ефективного управління у цьому секторі"
https://www.ukrinform.ua/…/2142171-u-ebrr-pidtrimuut-risenn…

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments