emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Як Єдіная Росія з неонацистами побраталася

Відсутність нормальної інформаційної політики країни і відсутність нормальної журналістики приводить до того, що держава втрачає колосальні інформаційні приводи в інформаційній війні з кремлем.

Не секрет, що частина українського суспільства живе ідеалами#дідивоєвалі. Нам це може подобатись, може не подобатись, але так є.
І 9 травня для великої частини населення України є великим святом.

Саме по цій лінії розлому кремлівська пропаганда намагалась і намагається роз'єднати українське суспільство і їй це вдалось.

Аж тут, вчора партія "єдіная рассія", представники якої 2,5 роки розказували про "фашиствующих молочніков" в Україні, "послєдоватєлей приспешников нацистов"... ця партія вчора уклала договір про співпрацю з австрійскою партією свободи.

Австрійська партія свободи - це не просто право-популістична партія, це партія заснована колишніми офіцерами вермахту, ідеологію якої є гітлерівський соціад-націоналізм. Першим головою партії був антон райнталлер (https://en.wikipedia.org/wiki/Anton_Reinthaller) - колишній член партії гітлела і колишній міністр сільського господарства в окупованій нацистами Австрії.

Тобто, вчора послідовники дєдів, що воєвалі і люди, які безпідставно звинувачують українців в тому, що вони є послідовниками фашистів уклали договір про співпрацю з самими справжніми послідовниками фашистів.

І шо в українських ЗМІ?
Як цю важливу контрпропагандистську новину донесли до нас українська влада (відповідальні за інформаційну політику)
Як цю важливу для частини суспільства новину донесли українські ЗМІ? Оті всі ЗМІ, котрі так залюбли демонструють зрежисовані кремлем події на 9 травня.
Як оці всі ЗМІ пояснили чому росія тотально купляє право-фашистські рухи по всій Європі?
- А ніяк!

Нікому не цікаво боротися з пропагандою, яка руйнує країну, набагато цікавіше і фінансово вигідніше ставати частиною цієї пропаганди.
Тому хоча б ви, поширте цю інформацію і донесіть її до тих, хто сповідує культ дєдів і повторює байки лаврова про "фашистських молочників" - нехай подивляться на справжніх фашистів і на їх єднання.

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments