emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Свирид Опанасович про свіже Х"йло

Доброго здоров’я, друзі! Надворі п’ятниця, над країною лунає ритмічне йорзання офісних крісел, громадяни нетерпляче ждуть кінця робочого дня, щоб ринутися у вир передсвяткових закупок. Хотя до Нового року ще більше тижня і єсть ризик розтринькать всі заощадження ще до наступлєнія оного. Так шо не поспішаєм і не приймаєм опрометчивих решеній, бо зустрічати новий фінансовий рік без копійки в кишені погана прикмета.

Нє таков Хуйло, которий в прикмети не вірить і уверенно движеться к ідеалам святого альпійского ніщенства, намекаючи вверенной його турботам Росії, шо “пожралі і хватіт” і “затянєм же потуже пояса”. Ватніки понімающе кивають – кругом же враги, злобні укропи, арабські терористи, коварне НАТО, підступна Японія і подозрітєльно густонасєльонний Китай. Та даже й на Сєвере неспокойно, кажуть Канада обучає бойових пінгвінів з целью овладєть под покровом полярной ночі нєсметними багатствами Росії, залишеними практично без присмотра під прозорою кригою Льодовитого океану.

В етіх трудних условіях Хуйло нє дремлєт і не стісняясь приміняє саме грозне оружіє Росії – колегії разних силових ведомтсв РФ. В особо сложних случаях – розширені колегії. Зараз відімо іменно такий случай, вчорашня розширена колегія міністєрства нападєній РФ отлічалася особой пахвальбой і бряцанієм, потенційні противники мали тут же надзюрити в свої каміфлірувані штани.

Хуйло привично й довго хвалився возросшей обороноспособностью РФ, намекав на бесценний бойовий опит бомбардіровок мирних кварталов Алеппо в трудних условіях повної відсутності у противника средств ПВО, потом перейшов на любиму тему модернізації вооружонних сил, а увльокшись начав нести вже откровенну околєсіцу нащот обеспеченості воєннослужащих жільйом. Понявши, шо шефа явно понєсло, Хуйлу делікатно возразив Шойгу. Которий акцентірував вніманіє слушатєлєй на возрастающей агресівності врагов, в часності НАТО, которі толпами шастають у граніц велікой і ненаглядной Росії, находя собі удовольствіє в тріпанії нєрвов погранічнікам і висшому начальственному составу вооружонних сіл РФ. А британці дошли до того – округлив глаза тувінєц – шо проводять у себе ученія проти условного протівніка, вооружонного російською бойовою технікою та одітого в російські гімнастьорки. А НАТО – поучітєльно підняв Шойгу указатєльний палець – вообще називає Росію главним врагом і на етом остнованії безстиже роздуває свій воєнний бюджет! Ото вони недавно получили ще 23 млрд долларов, а сумарно воєнні бюджети країн НАТО составляють щас 913 млрд. долларов США – завісліво подитожив міністр. При цих словах генералітєт протясьонно замер, почулося лише мечтатєльне зітхання Рогозіна.

Хуйло, відчувши, шо Шойгу нєсколько увльокся і його понесло не туди, видав пару успокоїтєльних домашніх заготовок, окреме місце серед яких займало утверждєніє, шо армія РФ всьо-равно намного сільнєє армій любого потенціального агресора, бо от тайгі до Брітанскій морей і так далєє.

Ефект від бравурних речей Хуйла нєсколько неожиданно подпортив назначений Хуйлом же Трамп, которого вдруг нечистий смикнув за язика. І він заявив про намереніє модернізувати та збільшити ядєрний потенціал США, бо шото в Америки ракет малувато і якісь вони не нові. Послє чого друг Дональд приветліво помахав другу Владіміру рукою, приглашая його взять участіє в увлєкатєльной гонке ядєрних вооруженій. Глава центробанка Набіулліна глянула на парадний портрет Хуйла с укорізною та дрожащими руками взяла в руки годовий бюджет РФ. Не встигла вона його розкрити на сторінці “Воєнниє цацкі-пецкі”, як з пронзітєльним свистом прилетів воздушний поцелуй Хуйлу від друга Сіндзо Абе. Японія прийняла рекордний воєнний бюджет в 44 млрд.долларов США, Ельвіра Сахіпзадовна лише крякнула. В цю мить прийшло сообщеніє з Китая – в ответ на гонку воєнних бюджетов китайці дали грозну отповедь. І построїли в себе саму більшу в світі снігову бабу, висотою 34 метра. Хуйло з Шойгу тревожно переглянулися, а Набіулліна схопилася за голову – витрат на сніг в бюджеті не предусмотрено.

Преступная халатность Набіулліної не останеться непоміченою і вже визвала в акадєміка Глазьєва азартний блєск очей. Глазьєв давно крадучись підбирається до крісла глави центробанка, но Хуйло його чогось ніяк не назначить. Нєкоторі кажуть, шо Хуйло не дає Глазьєву должності, бо воно дурне, но це грязні інсинуації. Медінський оно тоже дурний, і це нічуть не заважає йому управлять культурою та історією РФ. Та й крім того там дураків хватає і всі вони при солідних должностях, а от Сірожі все ніяк не повезе. Подейкують, шо на заваді стоїть українське проісхождєніє Глазьєва, но київська хунта вже помагає запорозькому викормишу як може, а недавно НАНУ навіть позбавила його звання акадєміка і тепер реноме Сірожі без сучка без задоринки. Но Хуйло всьо равно поки шо тупить. Будем надіяться, шо це временні трудності і в наступному році ми побачимо Сірожу на якійсь дуже ответственній должності.

Наблюдатєлі отмічають, шо в ході розширеної колегії міністєрства нападєній странним образом провисла українська тема, про Україну не було сказано жодного слова, київська хунта обіжено поджала губи. Впрочем, возможно це така хитра уловка Хуйла, шоб хунті було трудніше об’яснити западним партньорам із НАТО, шо Україна – форпост протистоянія з агресівним Хуйлом, дайте, пожалуста ще грошей. Між тим, в ці хвилини отоспавшийся після празніка ФСБ і після поминок по послу Карлову Хуйло дає прес-конференцію, сподіваємося, шо досадний промах буде ісправлено і тема агресівної та кровожадної хунти знов займе своє достойне місце в риториці кремльовського дебіла. Після чого хунта з чистой совістью та увернной походкой отправиться на Запад за причитающоюся фінансовою та воєнно-технічною допомогою.

Як буде врем’я, то дід послухає про шо Хуйло варнякатиме, і вам розкажу. А не буде – то й біс із ним. Цікавого воно навряд чи шось скаже, Хуйло давно уже нє торт.

Сохраняєм бадьорий бойовий дух, держим кулаки за всіх наших полонених, всіляко допомагаємо Армії і не забуваємо про фізкультуру та спорт.

І слєдім, шоб віздє парядок був! А не то, шо січас

Бачу, нікому прес-конференція Хуйла нецікава, український фейсбук дружно ложив на Хуйла з прибором, ніхто нічого не коментірує, всі заняті своїми ділами. А ведь сморчок так старався, так розпинався.

То і дід тоже багато на цю тему не писатиме. Так, пару слів по свіжим впечатлєніям.

Загальне враження – як же ми його достали. Невооружонним глазом видно, що українська тема у Хуйла в печонках, вона йому неприятна, противна і ваще. Тому і попросив усі вопроси по Україні сразу. Це щоб оттарабанити ответи і більше до цієї неприятної теми не возвращаться.

З ответів ясно, шо нічого він не забув, усі обіди, горечь уніженій помнить харашо. Госпереворот, сльози Януковича, терорист Сенцов… Десь в глубінє подсознанія у Хуйла бринить надєжда, шо рано ілі поздно Україна та Росія помиряться, він Україні добра желає, например, всєцело «за» безвіз із ЄС. Но, сукабля, обідно йому і больно… І вообще, давайтє слєдующий вопрос.

Йому, бач, надоїло.
Йому, бач, неприятно.
А нам не надоїло?
Нам шо, приятно того Хуйла третій год терзать?
Но ми будем це робить.
Будем Хуйла дрючить.
Бо ми запеклі.
А кроме того це прикольно

P.S. Цимбалюк молодець

Subscribe

 • SHARP`s REVIEW - 05.03.2021

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp . 24 мин. · SHARP`s REVIEW - 05.03.2021: (сарказм - останній притулок…

 • «ОТКЛЮЧИТЕ SWIFT – ПОТЕРЯЕТЕ УКРАИНУ!»

  Блог Игоря Яковенко Украина снова стала главной темой российского официоза. На сайте главного государственного информагентства России РИА Новости…

 • "Амністія капітала"

  Валерій Прозапас 4 ч. · за версією мусьє Гетманцева має виглядати наступним чином. Всі свої заощадження…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments