emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

У Польщі висунуто звинувачення 30-річному поляку за висловлювання погроз українцям

Пам'ятаєте скільки ревіння й стогону було через антиукраїнські гасла у польському Перемишлі? Скільки полонофобського слизу лилося тоді з дописів і коментів?

А от вам така новина. "У Польщі висунуто звинувачення 30-річному поляку за висловлювання погроз українцям та за заклик до ненависті на національному ґрунті.... Скаргу про заклик до ненависті на національному ґрунті подало Генеральне консульство України в Любліні та Об’єднання українців у Польщі. Скарга була зроблена на основі опублікованого в інтернеті відеозапису, зробленого, ймовірно, з вікна Українського народного дому (Народний дім) в Перемишлі.

Тобто, українські дипломати і представники української громади в Польщі звернулися до правоохоронних органів, а ті взяли крикуна і вже готують його до суду, в тому числі, аби іншим крикунам не повадно було.

Але цієї новини ми не помічаємо.

Ми не помічаємо, що у Польщі - загострена боротьба за владу і тому їхні радикали намагаються грати на українофобських настроях. А використовуючи витівки польських радикалів, хтось намагається розпалити полонофобію вже в нашому суспільстві.

А кому все це ду-у-у-уже вигідно - здогадайтеся самі.

Subscribe

 • «ОТКЛЮЧИТЕ SWIFT – ПОТЕРЯЕТЕ УКРАИНУ!»

  Блог Игоря Яковенко Украина снова стала главной темой российского официоза. На сайте главного государственного информагентства России РИА Новости…

 • "Амністія капітала"

  Валерій Прозапас 4 ч. · за версією мусьє Гетманцева має виглядати наступним чином. Всі свої заощадження…

 • Цирк на дроті

  Сідаючи черговий раз у калюжу, зелені дурні починають гучно звинувачувати у цьому Порошенка. А все чисельне стадо "абинепорошенків"…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments