emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Коментар Пашинського до епізоду

Пройшла рівно доба з моменту інциденту. Був час осмислити, що відбулося і отримати реакцію суспільства. Дякую і за підтримку, і за питання, і за критику.
Хотів би додати ясності в деякі моменти, які викликали великий резонанс, додатково до вже даної мною інформації.
1. Так, я був без охорони. Незаплановано з дружиною вирішили поїхати в кінотеатр «Батерфляй Кантрі». Оскільки це була субота, перед Новим Роком, я відпустив водія та охорону. Дружина була сама за кермом.
2. Після закінчення сеансу, приблизно о 17:15 ми в’їхали з траси Київ – Одеса в поворот на своє село Хлепча.
3. Їхали з ближнім світлом. Дружина змушена була різко загальмувати перед великим автомобілем, без ввімкнених габаритів, на темній ділянці дороги.Було вже зовсім темно і наша реакція зрозуміла.
4. Зброя, яку я з собою мав - дозволена і зареєстрована, з правом носіння та застосування у випадках, передбачених законом.
5. Я застосував цю зброю лише після удару скляною пляшкою по голові, чому є підтвердження від незалежних свідків. Покази свідків та догляд місця подій підтверджують, що я зробив попереджувальний постріл вгору, а другий, вже після удару мене пляшкою, здійснив у ногу нападнику. Пістолет зараз вилучено на відповідну експертизу.
6. Мене належним чином оглянули лікарі, надали першу медичну допомогу. Я наполіг на проведенні тесту на алкоголь, який встановив, що я НЕ ВЖИВАВ алкогольні напої.
7. Ця справа однозначно буде в суді. Закликаю всіх "аналітиків" та "юристів" не робити поспішних висновків, та не давати оцінок до суду та результатів розслідування.
8.Так, я завжди займав активну життєву позицію. У всіх ситуаціях. Я вважав і вважаю, що будь-яке зло потрібно зупиняти, поки воно не завдало шкоди іншим.
9. Особисто надав першу медичну допомогу пораненому нападнику, стягнувши його поранену ногу своїм ременем. Весь вечір вчора я та моя сім’я допомагали йому отримати належну медичну допомогу.
10. Щиро бажаю не потрапляти в такі ситуації навіть тим людям, які шкодують, що цією пляшкою мене не вбили. Бог з вами. Мені нічого приховувати, я готовий повністю працювати зі слідством.
11. Дякую всім друзям, знайомим та незнайомим за підтримку, яку я отримав.

Ще одне.
Буду серйозно вивчати проблему надання дозволів на короткоствол. Я проти повальної роздачі вогнепальної зброї, але враховуючи погіршення криміногенної ситуації, видача зброї більш широкому колу осіб має сенс.
Людина повинна мати можливість захистити свою родину. Будемо над цим працювати.
Дякую всім за підтримку! Щастя вам в Новому Році.

P.S.
Подивився сюжет на 1+1. Про дружину нападника - окремо трошки пізніше.

Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Що їм робити?

  Андрей Луганский тут Forwarded from Марія | Мадзігон ​​Взагалі не новина. Це було дуже очікувано, що рейтинг «Слуг народу» падатиме.…

 • Що таке еталонний дебіл

  Карл Волох Вчера в 02:06 · А давайте, я вам поясню, що таке еталонний дебіл. Це коли голова…

 • Замовники керованої руїни

  Валерій Прозапас 9 ч. · Хочу нагадати, що ще навесні 2019 року Коломойський на куражі чітко і…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments