Цікава каша заварилася....

Пишу третій пост про футбол поспіль, здуріти. Я так ще й затятою вболівальницею зроблюся, раз для чірлідєрства я вже старінькая. Бо футбольна історія набирає обертів, і хто знає, чим вона скінчиться в результаті.
Так от, сьогодні виконком УАФ (Українська асоціація футболу) одноголосно підтримав пропозицію затвердити в якості футбольних символів наступні: малий герб УАФ у вигляді Тризубу з написом «Ukraine», а ще і великий герб (карта України з Тризубом в центрі), який відтепер може використовуватись на всіх офіційних заходах УАФ, заходах за участю представників УАФ на міжнародній арені і в матчах національних збірних.
А ще (увага!) виконком УАФ затвердив ОФІЦІЙНИЙ ФУТБОЛЬНИЙ статус гасел «Слава Україні!» і «Героям слава!». Не політичний, як хочуть це показати песиголовці і деякі запроданці з УЕФА, а саме футбольний. Тому що ці гасла вже багато років звучать на усіх футбольних трибунах світу, на всіх матчах, де грають українські футболісти. Ці гасла давно стали привітаннями для наших вболівальників, маркером «свій — чужий».
Наразі остаточного рішення УЕФА стосовно долі гасла «Героям слава!» на футболках української збірної поки що немає. Зрозуміло, що для Кремля це питання їх збочених принципів, там вперлися рогом, на всіх рівнях причому. Але вперлися рогом і ми, бо жодне плюгаве падло не сміє відбирати і паплюжити нашу історію.
Про запроданців і чужих я в тексті написала не дарма, бо прочитала щойно в телеграмі дуже цікаві речі. Що начебто вся ця заваруха з нашою формою і гаслами відбувається за сприяння такого собі директора УЕФА по проведенню змагань Джорджіо Маркетті (той, що не дав переграти матч Україна-Швейцарія, який відмінили, з якимись геть лівими відмазками). А з нашої сторони йому (внізапна) досить активно допомагає Григорій Суркіс, який з Маркетті приятелює давно і тісно і знаходиться з ним на прямому зв’язку. Настільки тісно, що в ЗМІ часто потрапляли скандальні новини про коштовні подарунки від Суркіса для сіньйора Маркетті у вигляді годинників престижних брендів ну і ̶к̶а̶б̶а̶ч̶к̶о̶в̶о̶ї̶ ікри трохи покушоць, бо сіньйор там мабуть голодний ходить.
Цікава ікра, тьху, каша заварюється, пані та панове. З однієї сторони корумповані чиновники УЕФА і погрози Газпрому створити проблеми, з другої сторони офіційне рішення нашої Асоціації, яке ускладнить можливість УЕФА прийняти неправомірне рішення. Подивимось, чим це все скінчиться. Але як би там не було, шанс для піару наш футбол отримав прекрасний, чим і скористався доволі професійно

Відчуття спокійної гідності

Головне досягнення "безвізу" це відчуття спокійної гідності при перетині кордону. Без всіх цих стосів паперів та довідок що ти працюєш, маєш якусь там зарплату (офіційну!) . Досі пам'ятаю як ми отримали візи у Францію на 8 днів, точний термін нашої поїздки. І ось це постійне - дадуть/не дадуть, якісь "решали" біля тих візових центрів...
Особливо гидко вчора було дивитися та слухати цькування на плюсах Іри Геращенко, одного з локомотивів безвізу, впевнений що президент не зможе видавити нічого і ніяких слів вдячності Петру Порошенко, Ivanna Klympush-Tsintsadze Lana Zerkal за її дійсно титанічну роботу в умовах набагато жорсткіших ніж діє та живе сьогоднішній президент та уряд. Отримати безвізовий режим під час війни, з усім негативним тягарем сприйняття України в Европі - це був виклик, і він був подоланий.
Безмежна вдячність всім хто працював над тим,щоб українці відчували себе людьми при перетині кордону.

Перемога!!! (оновлено)

Андрей Павелко
1 ч
Щойно Виконком УАФ одноголосно — 45 членів "за" — підтримав мою пропозицію і затвердив футбольні символи України. Відтепер, разом з малим гербом УАФ у вигляді Тризубу з написом "Ukraine", на всіх офіційних заходах УАФ, заходах за участю представників УАФ на міжнародній арені і в матчах національних збірних зможе використовуватися великий герб — карта України з Тризубом в центрі.
Також Виконком затвердив офіційний футбольний статус гасел «Слава Україні!» і «Героям слава!», які вже багато років є привітанням для мільйонів наших вболівальників в рідній країні, і по всьому світу. На всіх матчах наших збірних! Унікальний національний футбольний код, який містять в собі ці атрибути, об’єднав усіх українців, з різних регіонів України і наших земляків з різних країн і континентів. Ми зобов’язані і маємо за честь оберігати його і наповнювати новою силою єднання! Вітаю всю футбольну Україну з цим історичним рішенням!
Слава Україні!
ГЕРОЯМ СЛАВА!

Від себе: Трохи рано зрадів.))) Це не УЕФА, Українська федерація затвердила. Але хід сильний. Спалені мости.

ПРОВАЛ КАГЕБІГУСА. ЧОМУ ЛУБЯНКАФІЛЬМ НЕ ВЗЯВ КАСУ?

ПРОВАЛ КАГЕБІГУСА. ЧОМУ ЛУБЯНКАФІЛЬМ НЕ ВЗЯВ КАСУ?
Таке враження, що друга спецоперація Кагебігуса шубовснула в болото - отже, верборідню, дядька дружини і двоюрідного брата Соболєвих буде понижено у званнях. Біглий лукашист з Банкової якось відбрешеться (то такий артист, якому скажеш "іграй гімно", то він присідатиме із криком "смержу, смержу!"), а от як Андрюша-Дирижабль пояснить босу подальше просідання рейтингів і нульовий ефект стосовно Порошенка? Вірогідно, так: паперш, всі розслідувачі - грантожери, отже Кагебігуса перекупив Сорос. Друге - Кагебігус колись вчився у КНУ за напрямом «історія слов'ян», отже є прихованим нацистом, і тому спеціально пустив проЄкт на збитки за наказом підпільної організації "Меч Сварога", яку потім довигадають відомо де. Насправді ж причини провалу наступні:

1. Так і незрозуміло, незважаючи на всі онаністичні потуги Кагебігуса, до чого тут Порошенко, адже чуємо лише Медведчука, його розмови з Козаком, Сурковим, бандитами з Охвістя, де він переважно продає небувальщину. Крім того, виявилося чимало брехні, як про Ізварино, так і про Севастопольський завод і багато чого іншого. Бачити, що ляпали нашвидкуруч, націлено було на злив Кремлем Медведчука та заход на його місце Андрюши-Дирижабля, а крєатівне завдання якось пришпандорити до цього Порошенка з'явилося пізніше. Вийшла халтура.

2. Затягнуто, одне кіно якось би ще зайшло, а так глядач поступово утратив інтерес. Тобто Кагебігус не став змінювати шаблон (притому, що за муві про Гладковського вже визнаний брехуном) і помилився. Не той калібр фігур, треба було зовсім по-іншому побудувати драму. Але підказувати не буду.

3. Межі віртуальності - коли успіхів нема, одну ковдру не розтягнеш, а крім того - просто катастрофічне падіння фаховості на Банковій. Згадаємо рівень на якому відбувалася операція з майором Мельниченко, який інтелект було в неї інвестовано, який рівень кураторства. Звісно, тоді і рівень освіти, обізнаності, культури суспільства був значно вищим. А тут? Дали флешку і йди нарізай, прикривати тебе не будемо, бо сцикотно, рейтинг і так кволий. Навіть варто пожаліти Кагебігуса, бо майора оберігали тоді і в Чехії, і в Німеччині, і в США, їздили з ним на переговори, і так далі. Загалом, вийшла лажа, яка вкупі з іншими факторами - погіршення економічної ситуації, зовнішньополітична колотнеча, самопідрив нішових конкурентів - посприяла лише консолідації та деякій експансії табору прибічників екс-президента. Що ж порадити організаторам та спонсорам? В принципі радити там нема кому - занадто низький рівень IQ, але ще можна врятувати частину грошей, якій ще не вспіли прідєлать ноги, як казав ВФЯ, мають же у Колі О. пацани лишитись з руками, от ще й новоспеченому недодепутатові час почати відробляти "перемогу", нє? Але мусять поспішати - скаже, що все згоріло у біткойні та NFT. На цьому я би тему денискового фіаско і закінчив.

Сьогодні 4 роки безвізу!

Сьогодні 4 роки безвізу!
Це день, коли сталося те, про що ми і не мріяли... Це було як фантастика
П.Порошенко
4 роки тому історичне рішення Ради міністрів ЄС про візову лібералізацію для українців при короткотермінових подорожах до країн ЄС і «шенгену» нарешті набуло чинності, відкривши українцям двері в Європу.
Ця подія, безперечно, стала історією успіху України, символом прощання з «совком» та важливим кроком на шляху повернення до об’єднаної європейської родини. Безвіз — це міжнародне визнання успішності політичних, правових, інституційних та антикорупційних реформ, які здійснювала наша команда.
За чотири роки мільйони українців скористалися своїм правом на вільне переміщення і відвідали країни Євросоюзу. Щиро сподіваюсь, що вже зовсім скоро антиковідні обмеження будуть зняті і українці повною мірою зможуть вільно та безперешкодно подорожувати нашим європейським континентом. Для цього закликаю владу прискорити темпи вакцинування українських громадян якісними та міжнародно визнаними препаратами.
Вірю, що майбутнє України — в Євросоюзі, і ніщо, і ніхто, і ніколи нас не зупинить.
Разом ми переможемо!

Слава Україні! ГЕРОЯМ СЛАВА!

Футбольні символи України, давно визнані усіма нашими вболівальникам і футбольною спільнотою загалом, мають бути захищені і увіковічені в футбольній традиції нашої держави. Тому виступив з ініціативою оперативно скликати он-лайн засідання Виконкому УАФ. Ми займаємо чітку позицію, яка уособлює глибоку синергію Української асоціації футболу, мільйонів наших вболівальників і футболістів збірної. Така позиція стане відповіддю на численні коментарі, дзвінки і голоси підтримки на адресу УАФ і команди Андрія Шевченка, які ми отримуємо після презентації нової форми збірної з картою України та гаслами «Слава Україні!», «Героям слава!».
Завтра на розгляд і голосування членів Виконкому УАФ запропонував винести кілька питань:
- про затвердження статусу офіційних футбольних символів України — гасел «Слава Україні» і «Героям Слава»;
- про затвердження малого і великого герба національних збірних України (із зображенням карти України у її неподільних кордонах, які визнані ООН, з Кримом і тимчасово окупованими частинами Донецької і Луганської областей).
Дякую усім нашим вболівальникам за шалену підтримку УАФ і нового дизайну форми національної збірної. Дякую вам за небайдужість, за ваші відверті публічні позиції і таку щиру реакцію на сьогоднішні події.
Насправді, намагаючись прибрати з футболок наших гравців два надрукованих всередині слова, наші «друзі» сприяли тому, що сьогодні усі міжнародні ЗМІ і соціальні мережі рясніють написами: Glory to Ukraine! Glory to the heroes!
Переконаний, що важелі впливу тих, кому не подобаються цілісність і патріотичність спортивної української нації, дали фатальну тріщину і довели їх неефективність.
І, за будь-яких, обставин, гасла «Слава Україні» і «Героям Слава» не можуть нікуди зникнути, бо немає такої сили, яка здатна викорінити ці слова зі свідомості українців чи затьмарити їх неймовірну енергетику.
Це побачив і відчув увесь світ!
Слава Україні!
ГЕРОЯМ СЛАВА!
P.S. Завтра о 10:30 продовжимо перемовини з УЄФА.

Збірна України має виходити на матч у формі з надписом "Героям Слава!" навіть попри заборону УЄФА.

Збірна України має виходити на матч у формі з надписом "Героям Слава!" навіть попри заборону УЄФА. Жодних компромісів.
1. "Слава Україні! Героям Слава!" - це офіційна державна символіка України, таким чином, заява УЄФА - це втручання у внутрішні справи України.
2. Символіка України затверджена УЄФА завчасно у грудні 2020-го року, тож перегляд цього питання УЄФА за два дні до початку турніру - безпідставний. Це порушує правила щодо затвердження предметів форми.
3. УЄФА ухвалила рішення під відкритим тиском Росії та президента Путіна. Це протирічить спортивному принципу, що спорт завжди поза політикою, УЄФА політично стала в цьому питанні на боці РФ. Росія - основний порушник спортивних правил у світі, позбавлена права на свої державні символи за допінг на Олімпійських іграх, таким чином, УЄФА підтримує порушників.
4. Оголошення щодо заборони форми, яке робиться неофіційно, і анонсується через російські ЗМІ за два дні до початку турніра - це просто ганебна та недостойна поведінка УЄФА, відверто антиукраїнська акція, яку соромляться оголошувати офіційно навіть самі організатори.
Висновок:
Відмовлятися від затвердженого раніше варіанту форми збірної - це великий сором, та відмова від національних державних символів України. Якщо ми себе не поважаємо, то хто тоді буде поважати нас?
Чи може існувати Україна без своїх власних державних символів? Це абсолютно виключено.
Переконаний, збірна Україна в будь-якому разі має виходити в формі з надписом "Героям Слава!", навіть попри заборону УЄФА. Хай УЄФА спробує через таку причину відсторонити нашу команду - тоді весь світ побачить цю ганебну змову.
Хай спробують оштрафувати - ми поборемось у суді.
Відмовлятися від своєї форми за будь-яких обставин не можна.
Це саме той випадок, коли заради принципів треба не погоджуватись, а сміливо йти на конфликт.
Чи варто боятися технічної поразки? Можливо, вона буде, а можливо - ні. Але моральна поразка набагато страшніша, моральна поразка - це відсутність волі до боротьби.

Еволюція

- Чий Крим? - Український.
(зі вчорашнього інтерв'ю лідерки біларуського спротиву).
Відповіла цього разу без запинки і зупинки, мабуть, готувалася до питання
Раніше Циханоуська м'ялась з цього приводу, але то було на початку протестів, коли ще сподівалися на ілюзії щодо московитських симпатій чи хочаб московитського невтралітету.

Про деякі важливі нюанси плівок медведчука-клоуна

Про деякі важливі нюанси плівок медведчука-клоуна:
1) в плівках медведчука-клоуна відсутні будь-які діалоги з людьми яких ми знаємо, включаючи коло близького спілкування. Тобто, нема діалогів ні з партнерами по "бізнесу", ні з підлеглими, ні з козаком, ні з шуфричем, ні з оксаною марченко, ні з хйлом.
Ні з ким, чий голос можна було б ідентифікувати.
Ні з ким, розмови з ким були б логічними в щоденному спілкуванні.
Натомість нам підсовують голос медведчука, а з іншого боку ноунейми, голос яких слухачі чують вперше. І яких нема
2) з нюансу першого випливає нюанс другий:
В плівках медведчука-клоуна немає нічого за що б можна було притягнути медведчука до відповідальності. І його колег теж.
І це дивно, оскільки в тому що нам продемонстрував Шапітолій ротом wалави, медведчук виявився тим ще говірким співрозмовником.
Але жодної речі про його "бізнес", про його політичні структури, про підлеглих, про фінанси і фінансування - н.і.ч.о.г.о. Нічого за що його б можна було притягнути до відповідальності.
Можна було б сказати що все це є, але нам не показали. Показали тільки те що показали, а інше не встигли. Як не встигли, якщо то вже кінець, більше не буде?
І це надто тупа відмазка, враховуючи той нюанс, що за легендою бігусу передали цілу фонотеку. Тоді вже постає запитання до бігуса а чого ж він вибрав тільки те що вибрав? А де ж не менш цікаві розмови з хйлом чи підлеглими? Чому він це не видав на гора, а обмежився лиш гівнонакидуванням на Пороха?
Він же незалежний тіпа?)
3) в плівках медведчука-клоуна також немає й Пороха. Тобто, на плівках медведчук розказує весь час про Пороха, але жодної розмови яка це підтверджує нема. Хіба це не дивно?
4) зате на плівках показово, в контексті чи без приплітається Порох.
"Їхав Порох через Порох і побачив Порох". Приблизно так.
Знову ж зауважу: жодних згадок про якихось інших людей, які мали б бути причетними до дій які нібито організовував медведчук. Тобто, в нормальних діалогах кожен з вас, описуючи дії, розказує про десятки людей які втягнені в процес (хтось кудись має заїхати, забрати, передати, повідомити, нагадати), але тут вичищено все і всіх, ніби медведчук всьо робить сам.
Зате Порох всюди
5) нема реакції самого медведчука. І це теж дивно, зважаючи на те що його нібито слухали, його розмови, його особисте життя. Для такого говіркого медведчука, він би мав щось сказати, якось переживати.
6) незважаючи на те що купа фактів не відповідають дійсності і все вищенаписане, інформацію з плівок медведчука-клоуна намагаються подати як найчесніше джерело правди. Спочатку ти віриш медведчуку, а потім вже рідній мамі.
7) джерела розповсюдження цього інфогуана (поширюють його агресивно, не реагуючи на факти) теж показові: пул банкової, ходунки на зустріч з ярмаком і півники які рік тому волали "якщо ти стверджуєш що стерненко догнав людину і вбив - це вбивство а не самооборона, то ти разом з портновим, бо він каже те саме", але тепер їм нічого не заважає вірити медведчуку більше ніж рідній мамі, за відсутності будь-яких доказів сказаного, навіть навпаки.
Підсумовуючи: оці нюанси дають можливість робити припущення про те що ці плівки записані СПІЛЬНО медведчуком і клоунами. Про роль нацюцюрників говорити сенсу нема.

Проти газпромівських шльондр...

Учора ввечері ми отримали лист від УЄФА щодо нових рішень, які були прийняті стосовно форми національної збірної з футболу.
Зранку, я терміново вилетів у Рим, де перебуваю зараз і де тривають наші перемовини з представниками УЄФА.
У своєму листі УЄФА підтверджує, що дизайн нашої форми був попередньо погоджений до кожної літери і з гаслом “Героям слава!”. Це гасло вже давно є традиційним привітанням для наших вболівальників на всіх стадіонах і на всіх матчах національної збірної України! Воно футбольне і саме тому було затверджене УЄФА. Кілька днів тому це підтвердив і офіційний коментар європейського футбольного союзу щодо нового дизайну форми нашої збірної.
УАФ завжди поважала міжнародні спортивні принципи і слідувала правилам, якими у своїй роботі керуються найвищі футбольні органи. Так було й цього разу, і буде надалі.
Триматиму вас в курсі перебігу переговорів.
Слава Україні!
ГЕРОЯМ СЛАВА! 🇺🇦